Skip to the content
Booking Open Close
19. oktober 2019
20. oktober 2019
2 gæster1 lejligheder
  • Lejlighed
    voksen fra 13 år
  • barn 3-12 år
+ Tilføj en lejlighed Max antal tilføjet
×
Vent et øjeblik mens vi søger efter ledige lejligheder.
Du er altid velkommen til at kontakte os:
Phone +45 75 54 18 00 Mail stay@koldinghotelapartments.dk

Kontaktinformation

Reception

stay@koldinghotelapartments.dk

75 54 18 00

 

 

Kontaktpersoner

Direktør, Jeanette Therkildsen

jeanette@koldinghotelapartments.dk

 

Hotelchef, Heidi Walz

heidi@koldinghotelapartments.dk

 

Økonomi, Tina Lykke Hansen

tina@koldinghotelapartments.dk

 

Teknisk chef, Ole Henriksen

ole@koldinghotelapartments.dk

 

Marketing, Frederik Bosse Heinsen

Frederik@koldinghotelapartments.dk

Adresse

Kolding Hotel Apartments

Kedelsmedgangen 2

DK-6000 Kolding

Se placering på kort her.

 

CVR-nr. 16 35 19 38

 

Der tages forbehold for trykfejl og prisændringer på hjemmesiden. 

 

 

Stay in touch.

Hvis du har spørgsmål til vores hotellejligheder, ophold eller andet, er du velkommen til at kontakte os, så vi kan hjælpe dig.

Indtast venligst et fornavn
Indtast venligst et efternavn
Indtast venligst en gyldig emailadresse